Hiszpański Warszawa

Kursy języka hiszpańskiego w Warszawie

Kursy grupowe języka hiszpańskiego prowadzone są na podstawie autorskiego, wyjątkowego programu przygotowanego specjalnie dla danej grupy. Dzięki temu są one dostosowane do potrzeb, oczekiwań oraz możliwości uczestników. W trakcie kursu korzystamy wyłącznie z najlepszych, sprawdzonych podręczników, materiałów autentycznych oraz ćwiczeń i gier przygotowanych przez lektorów.

Każdy kurs obejmuje 50 godzin lekcyjnych po 45min. Zajęcia odbywają się w blokach po 1,5h dwa razy w tygodniu, najczęściej w godzinach porannych bądź popołudniowych (łącznie 25 spotkań). Lekcje mogą także mieć miejsce w weekendy. Konkretne dni i godziny zajęć ustalane są przed rozpoczęciem kursu zgodnie z preferencjami słuchaczy.

Kursy startują już od 2 osób!

Wakacyjne kursy języka hiszpańskiego

Intensywne kursy hiszpańskiego startują w lipcu, sierpniu i wrześniu i trwają cztery tygodnie. Spotkania mają miejsce codziennie od poniedziałku do piątku po 1,5h, co umożliwia szybkie i efektywne przyswajanie wiedzy. Kursy wakacyjne są idealne dla osób chcących przygotować się do wakacyjnej podróży bądź wyjazdu w ramach programu Erasmus, a także dla wszystkich, którzy chcą dynamicznie rozpocząć naukę języka.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: Intensywne kursy wakacyjne

Kursy języka hiszpańskiego dla firm

Zachęcamy do przejrzenia oferty: Kursy językowe dla firm

Kontakt
Szkoła Języków Obcych Lizbona
ul. Z. Modzelewskiego 46/50 m.135,
02-679 Warszawa
+48 608 681 956
 

Chwileczkę...
Um momento...
Un momento...
Un moment...