Portugalski Warszawa

Kursy języka portugalskiego w Warszawie

Standardowe kursy grupowe języka portugalskiego obejmują 50 godzin lekcyjnych po 45min. Zajęcia odbywają się w blokach po 1,5h dwa razy w tygodniu, łącznie jest 25 spotkań. Istnieje również możliwość lekcji w weekendy. Terminy i godziny zajęć ustalane są zgodnie z preferencjami uczestników, najczęściej w godzinach porannych bądź popołudniowych.

Kursy prowadzone są w oparciu o najlepsze dostępne podręczniki i urozmaicane materiałami autentycznymi oraz ćwiczeniami i grami przygotowywanymi przez lektorów. Program każdego kursu jest autorski i niepowtarzalny, dostosowany do potrzeb, oczekiwań i możliwości słuchaczy.

Kursy startują już od 2 osób!

Wakacyjne kursy języka portugalskiego

Intensywne kursy portugalskiego rozpoczynają się w lipcu, sierpniu i wrześniu i trwają cztery tygodnie. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 1,5h, co umożliwia efektywną naukę w szybkim tempie. Kursy wakacyjne są idealne dla osób chcących przygotować się do wakacyjnej podróży bądź wyjazdu w ramach programu Erasmus, a także dla wszystkich, którzy chcą dynamicznie rozpocząć naukę języka.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą: Intensywne kursy wakacyjne

Kursy języka portugalskiego dla firm

Zachęcamy do przejrzenia oferty: Kursy językowe dla firm

Kontakt
Szkoła Języków Obcych Lizbona
ul. Z. Modzelewskiego 46/50 m.135,
02-679 Warszawa
+48 608 681 956
 

Chwileczkę...
Um momento...
Un momento...
Un moment...